Alçıpan Profili

Alçıpan Profili
Alçıpan profili, tavan ve duvar için üretilir. Sıcak daldırma galvanizden üretildi, oldukça dayanıklıdır ve standartların biraz üzerinde olarak kapasiteye sahiptir. Giydirme duvar, asma tavan sistemi için uygundur. Ekonomik alçıpan profili almak mümkün, standart ve seri üretimle ortaya çıkarılıyor. Korozyona dayanıklıdır ve kullanım alanları yaygındır. Alçıpan tutacak profil sistemi sağlam ve dayanıklıdır. Kaldıracağı ağırlık dolayısıyla şeklini kaybetmez.
 
Duvar Alçıpan Profili
 
Alçı plaka bölme duvar alçıpan profili, fazlası ile esnektir ve farklı tesirlere karşı dayanıklıdır. Tuğla duvarlar çok ağır olur ve bundan 10 kat daha hafif olması nedeniyle esneklik sağlar. Ayrıca deprem gibi farklı afet türlerinde binanın esnekliği işe yarayacaktır. Ses, ısı ve yangın izolasyonunu alçı plaka bölme duvarlar mükemmel şekilde ortaya koyabilir. Hızlı uygulamalar pratik işçiliği meydana çıkarır. Alçı duvarda kullanılan profil sağlam ve dayanıklı malzemeden üretildi.
 
Tavan Alçıpan Profili
 
Asma tavan alçıpan profili, her türlü iç mekanda kullanılabilir. Proje detaylarına göre istenilen boyutlarda üretimi yapılmaktadır. Güvenilir ve dayanıklı alçı profili tavsiyesi isteyen müşterilerinin %100 kullanıcı memnuniyetiyle karşılaşacakları bir üründür. Sıhhi tesisat, elektrik, internet ve diğer kablolu sistemlerin döşenmesini sağlar. Gizli görünüm fırsatı veriyor ve estetik duruşu vardır. Depreme karşı dayanıklı olarak üretilmiştir, yüksek mukavemet içeren dış etkenlere karşı sağlamdır. Kaliteli alçıpan profili çeşitleri, bulunduğu ortamda en önemli görevi üstlenir.
 

ÜRÜN GRUPLARI