Tavan U-C Profili

Tavan U-C Profili
Tavan U C profili, iç mekan giydirme ve asma tavan yapımında metal taşıyıcı iskeleti oluşturmada kullanılır. Kot farkını ortadan kaldırır ve terazi görevini üstlenir. Asma tavan oluşturulurken kot hesaplandıktan sonra duvara vidalanır. Giydirme duvar oluşturulacağı süreçte, zemin ve tavan birleşim yerinde sabitlenir. İklimlendirme tesisleri, izolasyon ve kaplama işleri, çatı cephe, duvar ve tavan kaplama işlemlerinin tümünde U – C profilleri kullanılır. 
 
Tavan U Profili
 
Tesisatların tamamını Tavan U profili sayesinde gizleyebilirsiniz. PH değeri insan bedeniyle aynıdır ve bakteri üretmiyor. Ekonomik tavan profilleri arasındadır. İşçilikten tasarruf sağlamak için üretilmiştir ve sağlamlığı ise cabasıdır. Montaj ve de-monte işi yapılacağında zamandan tasarruf etmeniz mümkündür. Alçı levha duvar kullanılacağı zaman, tuğla duvarlara oranla 9 kat daha hafif oluşuyla depren sırasında esnekliğini belli eder. Kullanılacak olan işlemlere göre kesimi mevcuttur ve U tavan profili proje detayına göre üretilebilir.
 
Tavan C Profili
 
Standart olarak 3m üretilen tavan c profili, ölçünün dışında projeye göre imalat edilebilir. Her çeşit iç mekan tavanında c profili kullanımı yapılabilir. Duvar giydirmek, asma tavan yapmak, prefabrik yapıları oluşturmak ve diğer dekoratif alanlarda kullanılır. Her türlü tesisat parçasını (kablo, boru vs.) gizlemekte birebirdir. Montajı çok kolay yapılmaktadır ve söküm işleminde aynı rahatlığı bulabilirsiniz. Tavan UC profili al sat işindeyseniz yada malzemeyi etkin olarak kullanıyorsanız profesyonel destek verebiliriz.
 

ÜRÜN GRUPLARI